Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Otobüs Mü Kiralamak İstiyorsunuz?

 

Otobüs Mü Kiralamak İstiyorsunuz?

Otobüs Mü Kiralamak İstiyorsunuz

Herhangi bir şirkette çalışıyorsanız diğer çalışanlarınız ile beraber gitmeniz gereken bir iş toplantısı olduğunda, özel olarak planlanmış olan organizasyonlar, kongre, fuarlar, konserler ve seminerler gibi gene gitmeniz gereken kurumsal gezilerde ya da spor kulübünde takımınızla gitmeniz gereken bir maç var ise ne ile gideceğim diye sorun etmeyi bırakın. Çünkü firmamız kiralık otobüs hizmeti ile sizlere güzel bir yolculuğun imkanını sunuyor. Kiralık otobüs fiyatlarımız oldukça uygun miktarlar da olup, bütçenizi sarsmayacaktır.

Fiyatlar Neye Göre Belirlenmektedir?

Otobüs fiyatlarımız hafta içi ya da hafta sonu kiralama yapmanıza, otobüste ki koltuk sayısına, gidilecek yere göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak bir fiyat söylemek gerekirse kiralık otobüs fiyatlarımız hafta içerisinde günlük 500 Liradan başlayan fiyatlar ile olur iken hafta sonları günlük 750 Liradan başlayan fiyatlar olmaktadır. Tabi illa ki bu fiyat olacak diye bir şey diyemeyiz. Sizler gene de kesin bir fiyat almak istiyorsanız firmamıza ait olan internet sitesi üzerinden online bir şekilde rezervasyon yaparak fiyat belirlemesi de yapabilirsiniz gene aynı şekilde isterseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak da gereken bilgileri alıp, merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz.

Otobüs İçerisinde Sunulan Hizmet Verdiğiniz Paraya Değecektir

  • Otobüs kaptanlarımız iş ahlakına uygun olacak şekilde gereken kıyafetleri giyerler. En önemlisi de trafik kurallarına uyarlar, güler yüzlü ve naziktirler. Ayrıca herhangi bir adli sabıkaları olmayıp, gereken evrakları hazır bir şekilde araçlarımızı kullanırlar.
  • Otobüs içerisinde sizlerin ihtiyaçlarında yanınızda olmak ile görevli olan hosteslerimiz ise sizin yiyecek, içecek dahil olmak üzere her ihtiyacınız da yanınızda olacak şekilde hazır beklemektedirler. Şoför ile aranızda iletişim kurmanız için yardımcı olup, sizlerin memnuniyetini kazanmak için gereken özeni göstermektedirler.
  • Her koltukta kişiye özel olarak mini tv, usb girişi, kulaklık girişi, priz, internet bağlantısı gibi hizmetler sunulmaktadır.

Yukarıda da bahsettiğim üzere kiralık otobüs fiyatlarımız alacağınız hizmete değecektir. Uygun fiyata kaliteli bir şekilde seyahat etmek için sizler daha fala geç kalmayın. Bizlere ulaşın hemen rezervasyonunuzu yaptırın.