Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Günümüzde birçok şirket personelini servis aracılığı ile taşıtmaktadır. Bunun sebebi de ilk başta ulaşım sorununun çözülmesi ve işe geliş saatlerinin sabit olmasıdır. Bu şekilde düşünen büyük firmaların tamamında farklı güzergâhlara servis imkânları bulunmaktadır.

Personel taşımacılığı dendiği zaman, firma çalışanlarlının sabah belirli bir noktadan alınıp iş yerine getirilmesi mesai bitiminde de iş yerinden alınıp eve yakın belirlen güzergâha bırakılmasıdır. Şuan büyük firmaları çoğunda bu uygulama görülmektedir. Personelin de çok ciddi önem verdiği bu taşımacılık ile ulaşım çok daha kolay ve rahat sağlanmaktadır. Kolaylığın ve rahatlığın hedeflendiği personel taşımacılığı işi aslında firmaların ciddi olarak detay konulara önem verdiği bir iştir. İlk başata servis araçlarına takılan GPS makineleri ile şirket yetkilileri aracın ne kadar hızlı gittiğini, hangi saatte nerede olduğunu çok rahat bir şekilde izleyebilmektedir. Bu sayede hem daha güvenli bir seyahat yapılırken hem de iş taşımacılık anlamında kalite hedeflenmektedir. Daha sonra tüm araçları ferdi kaza sigortaları ve araç kaskoları da düzenli bir şekilde yaptırılmaktadır. Personelin güvenliği en başta tutulan bir hedef olduğu için sigortalar kesinlikle yapılmaktadır. Farklı ilçelere servisler kaldırılarak personelin evi nereye yakın ise o servise kaydı yapılmaktadır. Her gün aynı saatte personeller belirtilen yerlerden alınıp işyerlerine taşımları yapılmaktadır. Yıllardır bu işi yapan bu kurumsal ve profesyonel şirket son derece güven vermektedir. Personel taşımacılığı işini son derece önemseyen ve bu işi çok uzun yıllardır yapan kurumsal bir şirket olan firmaya sınırsızca güvenebilir ve rahatlık ile hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Personel taşımacılığı, firmaların günümüzde sıklıkla kullandığı bir taşımacılık hizmetidir. Taşımacılıkta ilk olarak dikkat edilen ve önem verilen güvenliliktir. Araçların bakımlı ve yeni olması, belirli kuralların önemseniyor olması hem taşınan personel hem de firmalar için çok önemli bir unsurdur. Firmamız tüm bu güvenlik ve önem arz eden konulara ciddi bir hasiyet ile yaklaşmaktadır. Bugüne kadar önemsenecek hiçbir problemin yaşanmadığı taşımacılık hizmetlerinde personel ve firma memnuniyeti sağlanmaktadır. Profesyonel kişiler, yepyeni araçlar ile bu işi meslek olarak uzun yıllardan bu yana yapan firmamız ile işiniz emin ellerde olacak.