Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Nerede olursanız olun her yerde bir şoförünüz ve bir arabanız bulunmaktadır. Arabaya ihtiyacınız olduğu zaman, misafirlerinizi karşılamanız gerektiğinde yâda havaalanı transfer ine ihtiyaç duyduğunuz takdirde bir telefonunuz ile arabanız hizmetinizde.

Şoförlü araç kiralama son dönemlerde şirketlerin ve üst düzey yöneticilerin sürekli olarak kullandığı bir sistemdir. Gitgide gelişen bu sistem artık her çok sık kullanılan bir yöntem haline gelmiştir. İzmir den İstanbul mu gittiniz firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz takdirde İstanbul havaalanından takım elbiseli gayet profesyonel bir şoför tarafından son derece lüks aracınız ile karşılanacak ve istediğiniz yere götürüleceksiniz. Bu yöntem artık çok kullanılan bir yöntemdir. Firmalar yurt dışından yâda şehir dışından gelecek olan misafirleri için firmamız ile bağlantıya geçip araba tahsis ettirmelidir. Araç ister bir günlük isterde 1 haftalık süresi size kalmıştır. Müşterileriniz ne kadar süre kalacak ise o kadar süre araç ve şoför müşterilerinizi emrinde olacak ve gece gündüz onlara hizmet verecektir. Bu hizmet sizi de mutlu edecektir. Şoförlü araç kiralama hizmeti almak için firmamız ile iletime geçmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasın da tüm imkânlar tarafımızdan karşılanacak ve halledilecektir. En son model yeni araçlar ile işlerinde uzman şoförler sizin ve ya müşterilerinizin hizmetinde olacaktır. Özel bir görüşmeniz var ve siz en son model araç ve şoför ile gitmek zorundasınız. Hiç sorun değil firmamız ile irtibata geçin ve istediğiniz aracı istediğiniz gün için kiralayalım. İster büyük araç isterseniz de binek araç seçim size kalmış. Araç kiralamanın yeni usulü ve yöntemi ile tanışın. Konfor, hizmet her şeyi bulabileceğiniz firmamız sizlere sınırsız hizmet vermektedir. Siz de müşterileriniz ve ya gelecek misafirleriniz havaalanında profesyonel şoför ile karşılatıp istedikleri yere gitmelerini sağlayabilirsiniz. Hizmette sınır olmayan firmamız sizi mutlu ettiği gibi gelen misafirleriniz de son derece memnun edecektir. Navigasyon aletleri ile istenilen adresi, gidilecek yeri hiç aramadan kolayca bulabilecek ve bu hizmeti rahatça yaşayabileceksiniz.

Günümüzde firmaların en çok kullandığı hizmetlerden biri olan şoförlü araç kiralama hizmet ile siz de rahat edin. İster müşterilerinizi isterseniz de kendi hizmetiniz için firma yetkililerimiz ile irtibata geçip bilgi edinebilirsiniz.