Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Kiralık Otobüsler İçin Ne Kadar Ücret Öderim

Kiralık Otobüsler İçin Ne Kadar Ücret Öderim

 

Kiralık Otobüsler İçin Ne Kadar Ücret Öderim

Gitmeniz gereken bir okul geziniz, kongre ya da fuar programınız, yurt içerisinde ve dışarısında tur planlarınız mı var? Toplu bir halde arkadaşlarınız ile gitmek istiyorsunuz. Ancak yeterli büyüklükte aracınız olmadığı için siz ve arkadaşlarınız mağdur mu oluyor? Artık bu soruna bir dur demenin vakti gelmiştir. Firma olarak sizlere otobüs kiralama hizmeti veriyor ve böylece yukarıda bahsettiğim sıkıntılarınıza çözüm bulmuş oluyoruz. Bütün bunları iyi güzel bir şekilde söylüyoruz ancak hepiniz kiralık otobüs fiyatlarını merak ediyorsunuz. Hemen cevaplamak istiyorum.

Otobüs Fiyatlarına Bakacak Olursak

Otobüs fiyatlarımız hafta içi ya da hafta sonu kiralama yapmanıza, otobüste ki koltuk sayısına, gidilecek yere göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak bir fiyat söylemek gerekirse kiralık otobüs fiyatlarımız hafta içerisinde günlük 500 Liradan başlayan fiyatlar ile olur iken hafta sonları günlük 750 Liradan başlayan fiyatlar olmaktadır. Tabi illa ki bu fiyat olacak diye bir şey diyemeyiz. Sizler gene de kesin bir fiyat almak istiyorsanız firmamıza ait olan internet sitesi üzerinden online bir şekilde rezervasyon yaparak fiyat belirlemesi de yapabilirsiniz gene aynı şekilde isterseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak da gereken bilgileri alıp, merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz.

Otobüste Ne Gibi Hizmetler Var?          

  • Otobüs kaptanlarımız iş ahlakına uygun olacak şekilde gereken kıyafetleri giymiş olarak sizleri karşılarlar. Trafik kurallarına uyarlar, güler yüzlüdürler, naziktirler, alanlarında gerekli deneyimi sağlamışlardır. Ayrıca herhangi bir adli sabıkaları olmayıp, gereken evrakları hazır bir şekilde araçlarımızı kullanırlar. Sizlerin en iyi şekilde yolculuk etmeniz için ellerinden geleni yaparlar.
  • Otobüs içerisinde sizlerin ihtiyaçları ile görevli olan hosteslerimiz ise sizin yiyecek, içecek her ihtiyacınız da yanınızda olacak şekilde deneyim sağlamışlardır. Şoför ile aranızda iletişim kurmanız için ön ayak olup, sizlerin memnuniyetini kazanmak için gereken özeni göstermektedirler.
  • Her koltukta kişiye özel olarak mini tv, usb girişi, kulaklık girişi, priz, internet bağlantısı gibi hizmetler sunulmaktadır.

Yukarıda da bahsettiğim üzere kiralık otobüs fiyatlarımız hakkında ve daha fazlası için bizlere ulaşın.