Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Öğrenci taşımacılığı işi normal taşımacılıktan çok farklı çok daha hassasiyet ve önem isteyen bir konudur. Hemen her okulun öğrenci taşımacılığı şirketi bulunmaktadır. Bu şirketlerin ilk başta işini iyi yapmalarına ve her detaya önem veriyor olmaları gerekiyordur. Firmamız kurulduğu günden bu güne okul taşımacılığı işi yapan ve bu işi çok önemseyerek gerçekleştirilen bir firmadır.

Veliler çocuklarını teslim ettikleri firmayı çok dikkat ederek seçmektedir. BU sebeple gerek yasarlın gerekse okulların belirlediği belirli taşımacılık kuraları bulunmaktadır. İlk başta belirlenen bir hızın üzerine çıkılmaması en büyük şarttır. Daha sonra her araçta bir hostes olması da gereklidir. Çocukların oturtulup ayakta öğrenci kalmaması gerekmektedir. Koltuk sayısına göre öğrenci taşıması gereken servislerin koltuklarında emniyet kemerleri de olması gereken bir diğer şarttır. Farklı güzergâhlara hizmet veren servisler ulaşım konusunda çok büyük yer tutmaktadır. Firmamız uzun yıllardan bu yana öğrenci taşımacılığı işi yaptığı için tüm kurallara ve olması gerekenlere uyan bir şirkettir. Tüm araçları bakımlı yeni, servis şoförleri işlerinde uzman ve kurallara uyan kişilerden seçilmektedir. Tüm servis araçlarında GPS bulunduğu için gerek okul gerekse şirket yöneticileri aracı rahatça takip edebilmektedir. Bu sayede belirlenen hızın üzerine çıkılmayacak ve trafik kurallarına uyulacaktır. Firmamız tüm bu detaylara çok önem veren bir firmadır. Her servisinde bir hostes bulunmaktadır. Öğrenciler servise biner binmez koltuklarına oturtulup emniyet kemerleri bağlanmaktadır. Daha sonra öğrenciler yaş gruplarına bağlı olarak indirilir iken hostes yardımı ile indirilme ve olası kazalar engellenmektedir. Tüm bu detayları ve ince nüansların önem kazandığı firmamıza çocuğunuz güvenle teslim edebilirsiniz. Öğrenci taşımacılığı işini çok profesyonel olarak iyi şartlarda yapan firmamız gayet güven veren bir firmadır. Tüm okulların istedikleri kuralların bulunduğu firmamızda rahatlıkla çocuklarınızı taşıtabilirsiniz.

Öğrenci taşımacılığı, çok önem ve titizlik isteyen bir iştir. Firmamız iyi şartlarda çalışan ve kaliteli ekibi ile sizlere sınırsız hizmet veren bir firmadır. Sonuna kadar bu firmaya güvenebilir ve rahatça hareket edebilirsiniz.