Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Kiralık Otobüs Nedir

Kiralık Otobüs Nedir?

Kiralık Otobüs Nedir

Gitmeniz gereken bir okul geziniz, kongre ya da fuar programınız, yurt içerisinde ve dışarısında tur planlarınız mı var? Toplu bir halde arkadaşlarınız ile gitmek istiyorsunuz. Ancak yeterli büyüklükte aracınız olmadığı için siz ve arkadaşlarınız mağdur mu oluyor? Artık bu soruna dur demenin vakti gelmiştir. Firma olarak sizlere otobüs kiralama hizmeti veriyor ve böylece yukarıda bahsettiğim sıkıntılarınıza çözüm bulmuş oluyoruz. Avrupa yakası kiralık otobüs ihtiyacınız var ise firmamıza başvurmanız yeterlidir.

Firmamızın Hizmetleri Nelerdir?

  • Herhangi bir şirkette çalışıyorsanız diğer çalışanlarınız ile beraber gitmeniz gereken bir iş toplantısı olduğunda sizlere hizmet sunabiliriz.
  • Özel olarak planlanmış olan organizasyonlar, kongre, fuarlar, konserler ve seminerler gibi gene gitmeniz gereken kurumsal gezilerde de yanınızdayız.
  • Bir spor kulübünde oyuncusunuz ve takımınızla gitmeniz gereken bir maç var ise bu konuda da yanınızdayız.
  • Yurt içi ya da yurt dışına düzenlenen tur gezilerinde de yanınızdayız.
  • Gene aynı şekilde ister VIP ister normal olarak Avrupa yakası kiralık otobüslerimizden faydalanabilirsiniz.

Sunulan Ek Hizmetler Nelerdir?

  • Otobüs kaptanlarımız iş ahlakına uygun olacak şekilde gereken kıyafetleri giymiş olarak sizleri karşılarlar. Trafik kurallarına uyarlar, güler yüzlüdürler, naziktirler, alanlarında gerekli deneyimi sağlamışlardır. Ayrıca herhangi bir adli sabıkaları olmayıp, gereken evrakları hazır bir şekilde araçlarımızı kullanırlar. Sizlerin en iyi şekilde yolculuk etmeniz için ellerinden geleni yaparlar.
  • Otobüs içerisinde sizlerin ihtiyaçları ile görevli olan hosteslerimiz ise sizin yiyecek, içecek her ihtiyacınız da yanınızda olacak şekilde deneyim sağlamışlardır. Şoför ile aranızda iletişim kurmanız için ön ayak olup, sizlerin memnuniyetini kazanmak için gereken özeni göstermektedirler.
  • Her koltukta kişiye özel olarak mini tv, usb girişi, kulaklık girişi, priz, internet bağlantısı gibi hizmetler sunulmaktadır.

Avrupa yakası kiralık otobüs ihtiyacınız olduğunda sizlerin memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz. Sakin, rahat ve huzurlu bir şekilde yolculuk geçirmeniz için gerekli olan özeni gösterdiğimize inanıyoruz. Sizlerin de gene istek, öneri ve şikayetiniz olduğunda firmamızın sitesinden ve telefon numaralarında bizlere ulaşabilirsiniz.