Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Şöförlü Otobüs Kiralama

Manzaranın keyfini çıkartın

Trafiğin Çilesi Değil Manzaranın Tadı

Başka dünyaları görmek, insan ruhuna can katan ve ruhu bedeninle birleştiren en önemli damarlardan biridir. Gezerek hayatın başka dünyalarıyla hemhal olmak istemez misiniz? İşte size bir fırsat; şoförlü otobüs kiralama. Bizim firmamızdan yapacağınız şoförlü otobüs kiralama sözleşmesi ile öncelik güvenliğiniz sonrası da manzaranın tadı olacaktır.

1. Önce Güvenlik:

Bizimle yapacağız sözleşmede esas alınan hem kiracının hem de kiralayanın haklarını karşılıklı olarak korunmasını sağlamaktır. Bu sözleşme okunaklı bir metin olup kiracı tarafından okunduktan sonra imzalanmaktadır. Daha sonra şoförlü otobüs kiralama için herhangi bir kaza anında otobüsün sigortası sözleşmedeki durumların oluşuna göre hasarı karşılamaktadır. Sözleşmenin dışına çıkan bir hadise olduğunda, hasarı sigorta şirketi değil otobüsü kiralayan şahıs karşılamaktadır. Bu nedenle sözleşmeyi iyi okumak oldukça önemlidir.

Otobüs kiralama firmaları, yasalara bağlı olarak çalışan kuruluşlardır. Belli başlı şartları yerine getirmeleri ve gerekli belgelere sahip olmaları gerekmektedir. Yasa dışı olarak elinde bulunan otobüsü kiralayan pek çok kişi bulunmaktadır. Gerekli yasal belgeleri bulunmayan firmalarla çalışmak, aracı kiralayan kişiler açısından risk faktörü oluşturmaktadır. Bu nedenle kiralama hizmetinden yararlanmadan önce firma hakkında araştırma yapmak önemlidir.

2. Manzaranın Tadı:

Şoförlü otobüs kiralama ile şoförümüz sizin belirleyeceğiz güzergâh boyunca en uygun yolları seçecek ve sizi trafiğin çekilmez çilesinden uzak tutmaya çalışacaktır. Siz de gezi boyunca manzaranın tadını çıkarırken mutlu anlarınızı arkanıza alacağınız tarihi ve doğal güzellikleri dijital dünyanın sınırları içine hapsedebilirsiniz.

3. Konforlu ve Şoförlü Otobüs:

Firmamız ülkemizin 81 vilayetine ulaşım ağı sağladığı gibi yurt dışına da şoförlü otobüs kiralama hizmeti sunmaktadır. Otobüslerimiz son derece konforludur. Her koltukta tv ünitesi bulunmaktadır. Sıkıldığınız anda tv ünitesinden müzik dinleyebilir, film izleyebilirsiniz. Otobüsün wi-fi sistemi ile sınırsız internetten faydalanırken sosyal medyadan da uzak kalmazsınız. Tüm yolcular için hazırlanan bu hizmetlerden sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Siz de planlı bir gezi programınız varsa ya da gezi dışında düğün, eğlence gibi başka bir alanda otobüs kiralama veya otobüs kiralama hizmetinden yaralanmak istiyorsanız ücretsiz danışma hattımızdan firmamızı arayabilirsiniz. Müşteri hizmeti her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Arayıp iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizlerle iletişime geçilip gerekli planlama yapılacaktır.