Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

cenaze otobüsü kiralama

Cenaze Otobüsü Kiralama

Cenaze Otobüsü Kiralama

Belediyeler semtinde oturan kişilere cenaze hizmetlerinde yardımcı olmaktadır. Her kişi cenazesini mezarlığa götürmek için gerekli araç gibi imkanları bulamamaktadır. Cenazeler genel olarak cenaze arabası olarak bilinen arabalar ile mezarlıklara götürülmektedir. Bulundukları ilin dışına götürülen cenazelerde, kişinin yakınları özel araçları olmadığı durumda zor durumda kalmaktadır. Bu gibi durumlar için belediyeler ve diğer otobüs kiralama firmaları cenaze otobüsü kiralama hizmeti sunmaktadır.

Cenaze Otobüsü

Gezi otobüsü veya iş seyahatleri için kiralanan otobüslerde birçok özellik aranmaktadır. Fakat cenaze otobüsü bu otobüslerden farklıdır. Bu nedenle çok fazla bir özelliği bulunmamakta, gerekli yola çıkma şartlarını taşıması kişiler için yeterli sayılmaktadır. Cenaze otobüsü hizmeti gidilecek mesafeye göre kiralanmaktadır. Eğer şehir içi için kiralama hizmeti uygulandıysa saatlik olarak kiralanması mümkündür. Fakat şehir dışına giden cenaze otobüsleri 2 güne kadar kiralanma talebi olabilmektedir.

Cenaze Otobüsü Fiyatları

Kişiler vefat ettiğinde yakınları cenazesine katılmak istemektedir. Cenazenin uzak bir mesafeye defedilmesi gibi durumlarda kişiler ulaşım araçlarına ihtiyaç duymaktadır. Kendi özel aracı bulunmayan kişiler cenaze otobüsü kiralamaktadır.

Diğer otobüsler en 24 saatliğine kiralanmaktadır. Fakat cenaze otobüsü diğer otobüs kiralama hizmetlerinden ayrı tutulmaktadır. Bu nedenle kiralayan firma şehir içi mi şehir dışı mı olduğunu öğrendikten sonra uygun bir fiyat sunmaktadır. Şehir içi kiralamalarda cenaze otobüsü 5 saatliğine kiralanabilmektedir. Belediyelerde kişilere cenaze otobüsü konusunda hizmet sunmaktadır.

Cenaze Otobüsü Hizmetleri

Cenaze otobüsü hizmetleri belediyelerinde sunmuş olduğu bir hizmettir. Belediyeler daha uygun fiyata kiralama işlemi gerçekleştirebilmektedir. Cenaze otobüsü vefat eden kişinin gömüleceği saatler arasında olacak şekilde kiralanmaktadır. Eğer uzak mesafede bir şehre gidiliyorsa, 2 veya 3 günlük cenaze otobüsü hizmetinden yararlanmak mümkündür.

Otobüs kiralama firmalarında otobüsün taşıdığı özellikler fiyatları değiştirmektedir.