Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Anadolu Yakası Kiralık Otobüs Hizmetlerimiz

Otobüs kiralama hizmetlerine her geçen gün yenisini ekleyen, dinamik kadrosuyla ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleriyle Anadolu yakası kiralık otobüs filosu ile sizlere hizmet veren firmamız size özel fiyat ve hizmetleriyle bir telefon uzağınızda!

51b0d7c0057cdf4d6d00003b

Otobüs Kiralamak Nedir?

Otobüs kiralamak (diğer adıyla rent a bus) size özel günlerinizde taşımak istediğiniz kalabalık misafirlerinizi tek seferde ve güvenle taşıma hizmeti veren firmalar tarafından uygulanan bir kiralama hizmetidir. Aşağıdaki gibi özel günlerinizde otobüs kiralama normal araçlarla taşıma yapmaktan daha ekonomik, güvenli ve hızlıdır:

 • Düğün
 • Cenaze
 • Bayi toplantısı
 • Konferans
 • Seminer
 • Kongre

Yukarıdaki gibi özel günlerinizde belirli bir yerde toplanması gereken kalabalık grupları taşımak, zaman ve paradan tasarruf etmek ortaya çıkan toplu taşıma fikri gelişerek bugünkü otobüs kiralama hizmetlerinin temelini oluşturmuştur. Anadolu yakası otobüs kiralama hizmetlerini veren firmamız sahip olduğu otobüsler, sunduğu hizmetler ve size özel ekonomik fiyatlarıyla özel günlerinizde sizin en büyük yardımcınız olacak.

Neden Biz?

Otobüs kiralama hizmetlerini en profesyonel ve en planlı şekilde yürüten firmamız siz değerli müşterilerimizin takdir ve tavsiyeleriyle her geçen gün daha da büyüyor. Firmamızın ve araçlarımızın özellikleri şunlardır:

 • Her türlü güvenlik önlemleriyle donatılmış araçlara sahiptir. Trafikte yaşanabilecek tüm olumsuzluklar hesaplanarak gerekli olan tüm güvenlik donanımları yapılmıştır.
 • Araçlarımız temizdir; bunun yanı sıra bakımları ve kontrolleri sürekli olarak sağlanmaktadır.
 • Bütün araçlarımız Karayolları Taşıma Yönetmeliği gereğince sahip olunması gereken tüm belgelere sahiptir.
 • Şoförlerimiz toplu taşıma konusunda deneyimli ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından uygun görülmüş sertifikalara ve belgelere sahiptir.
 • Araçlarımız konforludur; sizler için gerekli tüm konfor ve teknolojik ekipmana sahiptir.

Firmamız Anadolu yakası kiralık otobüs hizmetlerini en üst düzeyde sağlayabilmek için filosunda pek çok araca sahiptir. Kiralamak istediğiniz otobüsün kaç kişilik olması gerektiğini bize bildirmeniz durumunda çeşitli otobüslerimiz içinden size en uygun olanlarını öneririz. Yapacağımız iki taraflı sözleşme ile yolcularımızı sigortalar, söz verdiğimiz bütün hizmetleri büyük bir keyifle sunarız

Fiyatlarımız

Fiyatlarımız otobüsün yolcu kapasitesi, aracın marka ve modeli, gidilecek mesafe gibi özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Bizi arayarak talep ettiğiniz otobüs kiralama hizmeti karşılığında ödemeniz gereken fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz. Size özel fiyatlarımız ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz bir telefon uzağınızda!