Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Personel Servisi Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

İş yerlerinde, personellerin rahatlığı için personel servisleri kullanılmaktadır. Personel taşımacılığı ile iş yerlerindeki personel geç saatte bile olsa rahatlıkla evlerine gitmektedir. Değişik iş yerlerinde bulunan personel taşımacılığı evleri işe uzak olan çalışanları evlerine bırakmak aynı zamanda geç saatte işten çıkanları evlerine bırakmak amacı ile kullanılmaktadır. Personel taşımacılığı çoğunlukla kalabalık olan iş yerlerinde kullanılmaktadır. Firmanın dışarıya karşı imajını da sağlamlaştırmak adına da kullanılabilmektedir. Personeller de bu durumdan oldukça memnun kalmaktadırlar.

Bu şekilde firmanın imajı da kişilerin gözünde yükselerek daha çok tercih edilen firma haline gelmektedir. Bu şekilde firma daha çok kazanmakta ve personel de daha rahat bir iş sahibi olmaktadır. Personel taşımacılığı sahip olan firmalar diğer firmalara göre ayrıcalıklı firmalar olmaktadır.

Personel Taşımacılığı Kazançları

Ayrıcalıklı olmaları personel taşımacılığı bulundurmalarından kaynaklanmaktadır. Personel taşımacılığı bulunan firmalarda çalışan personeller de bu ayrıcalıktan yararlanmış olmaktadırlar, ek olarak yol parası vermeden rahat rahat evlerine gitmektedirler. Bu durum da personellere ayrıcalık katmaktadır. Bu şekilde diğer firmalarda çalışan personellere göre daha şanslı olmaktadırlar. Evlerine kolaylıkla gidip gelmeleri sağlanmaktadır.

Personel taşımacılığı, her zaman için personel açısından kolaylık sağlama yönünde kullanılmaktadır. Bunun dışında firma imajı amacı ile de personel taşımacılığı kullanılmaktadır. Bu sayede daha fazla personel alımı sağlanmaktadır.

Personel Taşımacılığı Kolaylıkları

Personelin çalışma vardiyasına göre çalışan personel taşımacılığı her koşulda personeli iş çıkışı yağmurda, çamurda, karda, kışta evlerine götürmeyi sağlamaktadır. Personelin rahatlığı için kullanılan personel taşımacılığı personelin vardiyasına göre çalışmaktadır. Bu sayede ayrı ayrı personel servisi kaldırmak yerine günde iki sefer servis yapmaktadırlar. Bazı işlerin vardiyalarına göre bu say değişiklik göstermektedir. İşyeri sahibi için de bu durum olumlu yönde etki göstermektedir.

 

One thought on “Personel Servisi Taşımacılığı”

Comments are closed.