Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Şirketimiz kurulduğu günden bu güne taşımacılık konusunda bir hayli yol almış ve önde gelen firmalar arasına girmiştir. En özel anlarınıza ortak olan firmamız ile sizinde gönlünüz rahat olabilir
Kurulduğu günden bu güne taşımacılık, transfer hizmetleri, araç kiralama gibi hizmetler ile sizlere ulaşan firmamız son derece profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Bu ekip özel bir eğitime tabi tutulan ve deneyimli kişilerdi. İşlerini son derece iyi ve bilinçli yaparak en ufak bir sorunun bile olmamasını sağlamaktadırlar. Taşımacılık denince akla gelen firmalar arasında yer alan şirketimiz ile siz de rahat edebilirsiniz. Tüm araçları yeni ve ya son derece bakımlı, çalıştığı araç sürücüleri işlerinde uzman kişiler olduğu için firmamız ile çalışmak sizin işleriniz kolaylaştırmaktadır. En ufak bile ayrıntı gözden kaçırılmadan müşterilere hizmet verilmekte ve bu farkta firmamızı rakiplerinden çok öne geçirmektedir. Araçların tamamı özel takip sistemleri ile takip edilen araçlardır. Şirketimiz bünyesinde çalışan herkes şirket misyonumuz olan müşteri memnuniyeti ilkesine uygun hareket etmektedir. Vizyonumuz ve misyonumuzu müşterilerimizin rahatı ve memnuniyeti üzerine kurduğumuz için yıllardır sürekli çalıştığımız büyük kurumsal müşterilerimiz mevcuttur. İstenilen kişilere referans olarak da verilebilmektedir. Taşımacılık dendiği zaman akla ilk gelen firmalar arsında yer almak için sürekli ve gece gündüz demeden çalışıyoruz. Öğrenci taşımacılığı, personel taşımacılığı, özel şoförlü araç kiralama, özel transfer hizmetleri gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Her bir görevimiz özenle ve isteyerek yapılmaktadır. Bu sayede kurulduğumuz günden bu güne hiçbir büyük sorun ile karşılaşmamış bulunmaktayız. Sürekli olarak çalıştığımız büyük firmaların son derece güvenini kazanmış ve portföyümüzü günden güne büyütmüş bulunmaktayız: Bu kadar işinde uzman ve güvenilir bir firma ile çalışmak size de ayrı bir güven ve konfor sağlayacaktır.
Mesleğimiz işe olarak ve severek yapmamız bize başarıyı getiren en önemli faktör olmuştur. Bu sebeple bize emanet ettiğiniz tüm görevleri layığı ile yerine getirip hizmet veririz. Sınırsız ve istenilen hizmeti ancak bu eşsiz firmada bulabilir ve konuklarınız bu firmaya emanet edebilirsiniz. Son derece güler yüzlü, saygılı bir ekip ile çalıştığımız için içiniz rahat olacaktır.