Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Kiralık otobüsler

Kiralık Otobüslerimizle Özel Günlerinizde Yanınızdayız

Son yılların en çok tercih edilen hizmet sektörlerinin birisi olan rent a car (araba kiralama) hizmetleri gibi düşünebileceğiniz rent a bus (otobüs kiralama) hizmetleri ile çok kişilik taşıma ve transfer durumlarınızda üstün hizmet alabilirsiniz. Kiralık otobüsler sayesinde taşıma ve transfer anlamında çok kişilik grupların taşınması son derece ekonomik olmaktadır. Firma olarak biz size hem en ekonomik, hem de en konforlu hizmeti verebilecek için filomuzdaki çok çeşitli otobüsler ile özel günlerinizde yanınızdayız. Düğün, cenaze gibi özel günlerinizde bir yerden başka bir yere götürülüp ardından tekrar getirilmesi gereken kalabalık bir grup sizin için kabus olmaktan çıkacak! Siz bize gidilecek yerleri, ne zaman gidileceğini ve dönüş saatini verin; biz konuklarınıza en güvenilir, konforlu ve seçkin taşıma hizmetini verelim.

Araçlarımız

Filomuzda pek çok kiralık otobüsler bulunmaktadır. Kişi sayınıza ve bütçenize uygun otobüs çeşitlerimizden size uygun olanını seçmeniz için sizleri yönlendiririz. Firmamızda herkese ve her keseye uygun otobüsler bulunmaktadır. Araçlarımız Karayolları Taşıma Yönetmeliğine uygun, bütün güvenlik donanımları tam, bakım ve kontrolleri tam zamanında yapılmış araçlar olup şoförlerimiz Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından emredilen bütün belgelere sahip olan deneyimli sürücülerdir.

Siz değerli müşterilerimizin can güvenliği ve konforu bizim için çok önemlidir. Trafik başlı başına riskli bir alandır ancak karşılaşılabilecek olumsuzlukları en aza indirmek için yapabileceğimiz tüm yenilikleri ve alınabilecek tüm önlemleri almaktayız. Yasal prosedürlerin ötesinde sizin güvenliğiniz için gereken tüm yenilikleri araçlarımıza katarak kendimizi daima yeniliyoruz.

Otobüs Kiralamak İçin Ne Yapmalıyım?

Otobüs kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Günün her saati hizmet veren uzman ve çözüm odaklı personelimiz size her konuda bilgi verecektir. Önceden belirlenmiş organizasyonlarınızda ve acil olan durumlarınızda bizimle iletişime geçerek hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Öncelikle kiralık otobüsler içinde size en uygun olanı belirleyerek (kişi sayısına ve araç imkanlarına göre) sözleşme yapmaktayız. Bu sözleşme hem sizi hem de bizi korumaya almaktadır. Sözleşmede otobüs kiralama günü, güzergahı, kişi sayısı, varsa uğranacak yerler gibi bilgiler yer almaktadır. Bütün yolcularımız firmamız tarafından sigorta ile güvence altına alınır. Sözleşmenin ardından belirtilen gün ve saatte kiralık otobüsünüz arzu ettiğiniz yerde size hizmet verecektir. Gezi ve tur planlarınız için lütfen firmamızın gezi/tur hizmetlerini inceleyiniz.