Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Kiralık Otobüs Ücretleri Neye Göre Değişir?

Tatile kalabalık mı gidiyorsunuz?

Gezi turları eski zamanlardan beri kalabalık gruplar halinde gerçekleşir. Bu gibi durumlarda hem ekonomik hem de güvenilir bir gezi sergilemek için özel olarak otobüse ihtiyaç vardır. Kişi sayısında göre çok özel otobüsleri günlük kiralama yöntemi ile temin etmek mümkündür. Kiralık otobüs gezi durumlarında en iyi kurtarıcıdır. Gidilecek mesafede kilometre farkı almadan bu hizmeti sağlayan güvenilir firmalar bulunmaktadır. Okul gezileri için zaman zaman piknik yapmak için birçok imkan mevcuttur.

otobüs-kiralama (2)

Otobüslerin, yol uzunluğu ve kat edilecek yolculuk süresince rahat ve konforlu olması için, günlük otobüs temini ve uzun yol için otobüsler değişiklik gösterir. Sürekli olarak kusursuz hizmet donanımı almak için, uzun yol otobüsleri talebe gör günlük olarak da temin edilir. Kiralık otobüs hem ekonomik tasarruf sağlar, hem de gezi zamanları için gruplara şoförlü olarak temin edilir. Kiralama süresince, rahat ve konfor elde etmek için yüksek donanım sağlanır.

 Gezilerde Hızlı Donanım Ve Şoförlü Hizmet İster Misiniz?

Okulların eski yıllara nazaran son dönemlerde sosyal faaliyetlerinin artması ile güvenli taşımacılık arayışında da artış görülmüştür. Özellikle de çocukların güvenliği için güvenli ve sigortalı yolculuk yapmaları gerekir. Yaşlı, büyük, küçük ayrımı yapmadan birçok alanda güvenli otobüs kiralama hizmeti almak mümkündür. Uzak yollara keyifli zaman geçirmek için gidip cebiniz boş dönmeyin. Sürekli olarak uygun rakamlarda kiralama hizmeti verip, tüm özellikleri beraberinde sağlayan birçok firma bulunmaktadır. Gezi otobüsleri tercihe göre şoförlü olarak da istenebilir. Uzun vadeli gezilerde dâhil olmak üzere şoförlü  gezi otobüsleri temin edilebilir.

 Uygun Fiyata Toplu Taşıma Aracı Kiralama Şartları Nelerdir?

Piyasa genelinde temin edilen otobüslerin tamamı, kiralama süreçlerinin uzunluğuna göre günlük kiralama ücretinden daha uygun rakamlara iner. Süre uzadıkça, kiralama günlük ücreti düşer. Araçların içerisinde temin edilmesi talep edilen kiralama ücretleri ise, kiralık otobüs fiyatları içerisine dâhil olmamaktadır. Sağlanan ve ayrı ücret ödenmesi gereken hizmetler;

– internet

– bebek koltuğu

– ikram servisi

– hostes

– şoför

Kiralık otobüs fiyatları dışında ayrı ücrete tabi tutulsa dahi, kalabalık toplu taşıma imkânlarında çok uygun rakamlara denk gelmektedir.