Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

otobüs-kiralama (2)

İhtiyaç Anında Kiralık Otobüs Hizmeti

Günlük yaşantınızda toplu taşıma araçlarına ihtiyaç duyulduğu zamanlarda, yurt içi, yurt dışı, şehirlerarasında zaman zaman şehir dışı gezilerinde gerek duyulmaktadır. Personel taşıma hizmeti dahi vermek için kiralanan otobüsler, sorumluluk açısından ve güvenlik açısından oldukça donanımlı olmalı ve güvenli taşımacılık hizmeti ilkesine uymalıdır. Kiralanmaya uygun görülen otobüs kullanıcılarının B2 belgesi ve D2 belgesine sahip olması şartı aranmaktadır. Otobüs bünyesinde yolculuk yapan tüm yolcular sigorta kapsamında güvenle seyahat etmeleri sağlanmaktadır. Kurumsal ve ya bireysel olarak ayırt edilmeden tüm imkanlar dahilinde kişiler rahat ve konforlu bir yolculuk sağlanması gerekli beklentiler arasındadır. Çeşitli sebeplerden ötürü tercih edilen kiralık otobüs firmaları güvenlik açısından tam donanıma sahip olarak tercih edilmesi gerekmektedir. Bunların dışında kiralama çeşidi ve nedenlerine göre araçlar temin edilerek yolcuların gerekli konfor ve emniyeti sağlanmalıdır.

           Kiralık otobüs firmaları kiralık otobüs ihtiyacı olanlara büyük kolaylık sağlıyor.

Yurt içi kültür gezi ve turları için özel olarak uzun süreli turlarda gerek duyulursa bölgeyi bilen tecrübeli şoförler temin edilmektedir. Kiralık otobüs firmaları kendini tercih eden müşterilerinin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alarak, önemli periyodik bakımları kusursuzca yerine getirmiş olmalıdır. Günümüz teknolojisinde gerek duyulduğunda internet üzerinden dahi olmak üzere çok hızlı ve pratik şekilde otobüs firmalarını bularak araç kiralayabilme imkanı olmaktadır.

Fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

İstenen konfor ve özelliğe göre değişiklik gösteren kiralık otobüs fiyatları, ekonomik seyahat etmek isteyen konfor aramayan ve standartlar dahilinde otobüs kiralamak isteyen kullanıcıları için günlük 150 TL den başlayan fiyatlarla kiralama süresi ve konforuna göre değişiklik göstermektedir. Uzun yol seyahati için kiralanan araçlarda yolcuların uzun süreli seyahati göz ününde bulundurulursa, konforlu koltukları profesyonel ve sağlık açısından tavsiye edilebilir yumuşaklıkta olması gerekmektedir. Uzun süre zaman geçirileceği için koltuk arkalarında veya otobüs içinde mevcut olan televizyon, tuvalet özelliği olmalıdır. Bu tarz araçların günlük kira fiyatları 250 TL den başlayarak günlük 750 TL ye kadar farklılık gösterebilmektedir. Konfor açısından ehemmiyet ve önem taşıyan lüks otobüs fiyatları kiralayan firmalara göre de değişiklik göstermektedir.