Hızlı İletişim : +90 532 795 93 76 Mail : info@yolcutasimacilgi.com

Düğününüz İçin Otobüs Mü Kiralamak İstiyorsunuz

Düğününüz İçin Otobüs Mü Kiralamak İstiyorsunuz

Düğününüz var ve şehir dışından gelen misafirleriniz olacağı için bir otobüs kiralamak mı istiyorsunuz? Bunun için firmamız en uygun seçenek olacaktır. Çünkü gerek eleman kadrosu, gerekse modern araçları ile sizlerin memnuniyetini kazanacağından eminiz. Ayrıca düğün otobüs fiyatları ile de bütçelerinizin zorlanmayacağından eminiz.

Araç İçerisinde Nasıl Hizmet Sunulur?

  • Otobüs kaptanlarımız iş ahlakına uygun olacak şekilde gereken kıyafetleri giymiş olarak sizleri karşılarlar. Trafik kurallarına uyarlar, güler yüzlüdürler, naziktirler, alanlarında gerekli deneyimi sağlamışlardır. Ayrıca herhangi bir adli sabıkaları olmayıp, gereken evrakları hazır bir şekilde araçlarımızı kullanırlar.
  • Otobüs içerisinde sizlerin ihtiyaçları ile görevli olan hosteslerimiz ise sizin yiyecek, içecek her ihtiyacınız da yanınızda olacak şekilde deneyim sağlamışlardır. Şoför ile aranızda iletişim kurmanız için ön ayak olup, sizlerin memnuniyetini kazanmak için gereken özeni göstermektedirler.
  • Her koltukta kişiye özel olarak mini tv, usb girişi, kulaklık girişi, priz, internet bağlantısı gibi hizmetler sunulmaktadır.

Fiyatları Neye Göre Belirliyoruz?

Otobüs fiyatlarımız hafta içi ya da hafta sonu kiralama yapmanıza, otobüste ki koltuk sayısına, gidilecek yere göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak bir fiyat söylemek gerekirse kiralık otobüs fiyatlarımız hafta içerisinde günlük 500 Liradan başlayan fiyatlar ile olur iken hafta sonları günlük 750 Liradan başlayan fiyatlar olmaktadır. Tabi illa ki bu fiyat olacak diye bir şey diyemeyiz. Hele de düğün gibi özel bir organizasyonunuz var ise sizleri zor durumda bırakmak istemeyiz bu nedenle de düğün otobüs fiyatları konusunda yardımcı olacağımızı buradan belirtmek isteriz. Sizler gene de kesin bir fiyat almak istiyorsanız firmamıza ait olan internet sitesi üzerinden online bir şekilde rezervasyon yaparak fiyat belirlemesi de yapabilirsiniz gene aynı şekilde isterseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak da gereken bilgileri alıp, merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz.

Sizler de düğünüm en güzel şekilde geçsin, misafirlerim en iyi şekilde ağırlansın diyorsanız firmamızı tercih etmelisiniz. Düğün otobüs fiyatları konusunda özel indirimlerimiz, araç içi hizmetlerimiz ile sizler de memnun kalacaksınız.